HAKKIMIZDAAmfibyum Dalış ve Doğa Sporları Merkezi

Amfibyum Dalış ve Doğa Sporları Merkezi, deneyimli ve başarılı eğitmen kadrosuyla 1997 yılından beri dalış ve doğa sporları alanlarında faaliyet göstermektedir. Önce kendimize, sonra çevremize ve doğaya karşı saygı ve sevgiyle, dinamik, enerjik, heyecan dolu faaliyetlere imza atmak en önemli ilkelerimizdendir. Kaliteyi muhafaza etmek ise hayat düsturumuzdur.

Merkezimiz gerek uluslararası geçerlilikteki CMAS ve PADI eğitimlerimizle gerekse yurtdışı ve yurtiçi gezilerimizle binlerce kişiyi sualtına kazandırmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Faaliyete geçtiğimiz günden bu yana, başlangıç seviyesinden eğitmenlik seviyesine kadar çok çeşitli kursları başarıyla vermiş bulunan merkezimiz, eğitim kalitesini en yüksek seviyede vermekle birlikte devamlılığını da sağlamayı amaç edinmiştir. Emniyet ve güven anlayışından asla ödün vermeyen merkezimiz, üyelerimizi ailemizin fertleri gibi görüp, bu anlayışla kendilerine en yüksek ihtimamı göstermektedir.

Faaliyetlerimiz yanlızca sualtı ile sınırlı kalmayıp, suyun üstünde ve karada dadevam etmektedir. Bahar aylarında rafting turlarımız, kışın beyaz örtüsünde kayak ve snowboard maceralarımız devam etmektedir.

Dostlar kazandıkça, anılar artıkça, paylaşıldıkça daha da güzelleşen ortamımız kulüp niteliği taşımakta olup, bir demli çayın süslediği sohbetlerin kahkahalara karıştığı iş sonrası buluşmalara da ortam sağlamaktadır.

Kulübümüzün Taksim’in en merkezi yerinde olması da yeni eğlenceler yaratmakta, dostlarımıza alternatif sağlamakta bize sonsuz seçenek sağlamaktadır.

Dalış ve doğa sporlarına gönül vermiş herkesi aramızda görmekten gurur duyarız.

DİĞER FAALİYETLERİMİZ

Bahar Aylarında Rafting Turlarımız...


Kışın Beyaz Örtüsünde Kayak ve Snowboard Maceralarımız...
 

Kurucumuz, Kerim DEMİREL

Profesyonel Birinci Sınıf özel ihtisas ve HeO2 karışım Gaz Dalgıç, 3 Yıldız CMAS Eğitmeni , PADI MSDT Eğitmeni ve EFR İlkyardım Eğitmeni

1969 Niksar/Tokat doğumlu. 2 yaşında İstanbulla tanıştı. 5 yaşında Kumkapı sahillerinde yüzmeyi, Cousteau’nun belgesellerini izleyerek 10 yaşında da dalmayı öğrendi.

1987 de Deniz Astsubayı olarak mezun oldu. 1990 yılında Dz.K.K. Kurtarma ve Sualtı Komutanlığı’nın açmış olduğu 8,5 ay süren Birinci Sınıf Dalgıç Özel ihtisas ve HeO2 Karışım Gaz Dalgıç Kursunu başarıyla bitirdi. Kurtarma ve Sualtı K.lığı’nda 10 sene eğitmenlik yaparak çok sayıda öğrenciye profosyonel dalgıç dersleri verdi. 2000 yılında CMAS 2 yıldız eğitmenliği 2003 yılında PADI ve EFR ilkyardım eğitmenliğini aldı. 2005 yılında PADI Master Scuba Diver Trainer eğitmeni oldu. 2010 yılında CMAS 3 yıldız eğitmen ve Eğitmen eğiticisi oldu.

2000 yılında Amfibyum Dalış Merkezini kurdu. 2003 yılında dalış merkezini şuandaki yer olan Taksim’e taşıdı. Şu ana kadar 2000 üzerinde kişiye eğitim vererek dünya denizlerine saldı.