ÇOCUKLAR İÇİN KURSLAR


PADI bubble maker :

Çocuklar bu program sizin için! Sizin gibi genç macera tutkunları için bubble maker programı, su altında nefes alma coşkusuna bir başlangıçtır. Haydi sizleri dalışa bekliyoruz. Hep beraber su altında hava baloncukları yapmaya çalışacağız.Amfibyum da çocuklar ile ilgili dalış yaş sınırı 14'dür.

PADI SEAL tim :

PADI SEAL tim, heyecanlı sualtı görevleri ile dolu bir programdır.

Bu programda kendinizi bir kahramanın yerine koyup onun yapması gereken görevleri yapıyorsunuz. Mesela örümcek adam olup yedek hava kaynağı ile 10 metre ilerdeki bir halkayı alıp içinden geçtiğiniz halkalara değmeden geri geliyorsunuz. Ya da deniz kızı olup sualtındaki mercanın resmini çekiyorsunuz, veya astronotlar gibi sualtında çaba harcamadan durmaya çalışıyorsunuz.

Bir PADI Seal team (fok timi) olarak farklı dalış şekillerini -batık, navigasyon, yüzerlik (buoyancy), sualtı fotoğrafı çekme, sualtı doğasının korunması- keşfediyor ve emniyetli dalışın temel kurallarını öğreniyorsunuz.

Sualtı dünyasının maceralarına katılma ve arkadaşlar edinme, serbest dalış şekillerini keşfetme şansınız bu programla başlıyor. Ve hepsinden iyisi -bir yarış timine katılmak- bir PADI seal timi olmak!

Junior Open Water Diver :

Dünyanın en popular dalış programıdır ve bir ömür sürebilecek yoğun bir maceraya başlama biletinizdir.

Kurs boyunca, dalış ekipman ve tekniklerinide kapsayan scuba dalışının esaslarını öğreneceksiniz. Tüm dünyada geçerli bir PADI Open Water Diver sertifikası kazanacaksınız. Beş sığ su dalışını, bilgi geliştirme seanslarını ve dört açık su (deniz ) dalışı yaparak, bu seviyeyi kazanacaksınız.

Sertifikalı bir PADI Open Water Diver olarak diğer sertifikalı bir arkadaşınız ile kendi kendinize dalış yapma özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Programın DVD sini evde seyredebilir ve kitabı evde okuyabilirsiniz ve böylelikle teorik çalışmayı birkaç saate indirerek direk su çalışmalarına katılabilirsiniz. Açık su eğitim dalışları kısmı grupla veya özel olarak olabilir. Bu kurs olağanüstü esneklik gösterir ve eğitmeninizle tek tek ihtiyaç duyduğunuz işlemleri çalışmanıza müsaade eder.

Suda rahat olan, sağlıklı olan, fiziki durumu yeterli olan birisi PADI Open Water Diver sertifikasını kazanabilir.